Всеукраїнська Федерація
Танцювального Спорту
Member WDSF
Найти:
Новини

WDSF World Championship Chengdu – China 10 September 2017

21616323_1426622817392155_7597638319101237459_n21462368_1426622860725484_5101146156303467920_n

WDSF WORLD Championship Adult Standard
1. Dmitry Zharkov – Olga Kulikova RUS
2. Simone Segatori – Annette Sudol GER
3. Evaldas Sodeika – Ieva Zukauskaite LTU
4. Francesco Galuppo – Debora Pacini ITA
5. Vaidotas Lacitis – Veronika Golodneva LTU
6. Alexey Glukhov – Anastasia Glazunova RUS

35.Yaroslav Semenenko – Aleksandra Piszczek UKR
44. – 45. Roman Redziuk – Elizaveta Basiuk UKR

далі

WDSF World Championship Junior II Standard Bratislava – Slovakia on 09 September 2017

21430265_1469734996397641_5063371434700619882_n
WDSF World Championship Junior II Standard
1. German Pugachev – Ariadna Tishova RUS
2. Ivan Reshetnikov – Elizaveta Kharinova RUS
3. Dragos Cimbir – Beatricia Rotaru MDA
4. Patrik Buda – Silvia Budova SVK
5. Sebastiano Grande – Desiree Sebastiana Basile ITA
6. Vladislav Tsikhanovskiy – Anastasia Cucer UKR

21462431_289456948202110_1864276490630023282_n

15. Ivan Filipchuk – Evelina Ganska UKR

далі

WDSF European Championship Bratislava – Slovakia 08 September 2017

21371149_907597672727292_2730530313262921296_n
WDSF European Championship Youth Standard
1. Marco Bodini – Kristina Charitonovaite ITA
2. Maxim Pugachev – Kira Oxas RUS
3. Stan Tiberiu-Florin – Grigore Daria ROU
4. Oleg Chzhen – Alina Ageeva RUS
5. Luciano Donato – Adele Diodati ITA
6. Juraj Bjelac – Renata Faizerakhmanova CRO

12. Iaroslav Verba – Yaroslava Shykun UKR
43. Danylo Korol – Ulyana Leskiv UKR

далі

Прес-реліз Всеукраїнської федерації танцювального спорту

Всеукраїнська Федерація Танцювального Спорту (ВФТС), як національний член Всесвітньої Федерації Танцювального Спорту (WDSF), постійно дбає про розвиток танцювального спорту в Україні, підвищення якості змагань та рівень кваліфікації суддей. У зв’язку з отриманням статусу Національної та керуючись вищезгаданим Президія ВФТС прийняла наступні рішення:

  • Організатор змагань зі статусом «Всеукраїнькі змагання з танцювального спорту» зобов`язаний забезпечити роботу 5(п’яти) суддів з різних обласних осередків не нижче Першої категорії у суддівській колегії змагань;
  • Президія, з подання організатора, затверджує призначення голови змагань, технічного судді, скрутинерів (лічильну комісію), реєстраційну та мандатну комісіію на всі змагання зі статусом «Всеукраїнські змагання з танцювального спорту» або вище;

Узгодження роботи скрутинерів, реєстраційної та мандатної комісіії необхідне для повноцінного функціонування створеної бази даних ВФТС з нового сезону, автоматизованого нарахування очок і переведення спортсменів у класах, створення національного рейтингу танцювальних пар для підтримки кращих пар та формування збірної у подальшому. Також:

  • Онлайн реєстрація на всі змагання календаря ВФТС здійснюється виключно на офіційному ресурсі ВФТС за адресою audsf.org;

У вересні 2017 року ВФТС запланувала семінар з навчання та ліцензування скрутинерів (членів лічильних комісій), реєстраційних та мандатних комісій.

Для допомоги та підтримки організаторів міжнародних рейтингових змагань WDSF Президія ВФТС прийняла наступне правило:

  • В день проведення міжнародних рейтингових змагань WDSF на території України забороняється проводити будь-які інші змагання з танцювального спорту. Організатор, який порушив дане положення та провів довільні змагання у дати змагань календаря WDSF позбавляється права проведення змагань під егідою ВФТС на два роки.

Нагадуємо також про

Чемпіонат України з танцювального спорту 16-18.06.17

Чемпіонат України – 2017 Дорослі Чемпіонат України, ST
1 Ярослав, Семененко – Піщек, Александра Київ
2 Редзюк Роман Басюк Єлизавета                   Київ                          
3 Євтєрєв Дмитро Дорофей Валерія                 Київ                          
4 Володимир, Нєлєнсон – Влада, Коваленко Київ
5 Корабльов Владислав Ільяш Євгенія           Київ                          
6 Юрій, Марченко – Катерина, Парфенюк Київ

Чемпіонат України – 2017 Дорослі Чемпіонат України, LAT
1. Роман, Гербей – Оксана, Лук’яненко Южноукраїнськ
2. Володимир, Лятов – Вероніка, Мишко Ужгород
3. Олександр, Іоргов – Мітєва, Марина Одеса
4. Олексій, Тищенко – Марія, Тищенко Київ
5. Олександр, Добровольський – Валерія, Одеса
6. Дмитро, Скуратівський – Юлія, Сухотська Київ
Результати змагань

Наказ Міністерства молоді та спорту України від 13.06.2017 № 2500
Про надання статусу національної спортивної федерації

Наказ далі

“Всеукраїнська федерація танцювального спорту” отримала статус національної спортивної федерації

Заступник Міністра молоді та спорту Ярослава Войтович провів засідання комісії для надання спортивній федерації статусу національної спортивної федерації та позбавлення такого статусу.

Три олімпійських види спорту: гімнастика художня, гімнастика спортивна, стрибки на батуті, теніс та з неолімпійських видів спорту: практична стрільба, спортінг, танцювальний спорт, шахи.

Рішенням комісії статус національної спортивної федерації буде надано таким спортивним федераціям:

Українській федерації гімнастики – вид спорту “спортивна гімнастика”, “художня гімнастика”, “стрибки на батуті”;
Федерації тенісу України – вид спорту “теніс”;
Федерації практичної стрільби України “практична стрільба” – вид спорту “практична стрільба”;
Українській федерації спортінгу – вид спорту “спортінг”;
Федерації шахів України – вид спорту “шахи”;

Всеукраїнській громадській організації “Всеукраїнська федерація танцювального спорту” – вид спорту “танцювальний спорт”.

Відмовлено у наданні статусу національної спортивної федерації таким спортивним федераціям:
Громадській спілці “Українська професійна танцювально-спортивна рада” – вид спорту “танцювальний спорт”.

WDSF European Championship Youth Latin

WDSF European Championship Youth Latin
1. Daniil Porcesco-Gozun – Anastasia Grunzu MDA
2. Coman Eduard Florentin – Tudorache Irina Elena ROU
3. Nikita Olinichenko – Elizaveta Pustornakova RUS
4. Ene Vlad – Gologan Otilia Stefana ROU
5. Oleg Chzhen – Alina Ageeva RUS
6. Leonards Petkevics – Polina Tsepilova LAT

23. Vladyslav Stepanskyy – Iryna Budynkevych UKR
32-34.Vladislav Zapolskiy – Anastasiya Chornen’ka UKR

далі

audsf.com.ua © 2016–2017. Всеукраїнська Федерація Танцювального Спорту. Member WDSF