Всеукраїнська Федерація
Танцювального Спорту
Member WDSF
Найти:
Новини:

13 грудня 2016 року відбулась позачергова Конференція ВГО ВФТС.

Президентом ВГО ВФТС обрано
ПОЛИВКУ АНДРІЯ МИРОНОВИЧА м. Львів

Склад Президії:
Базела Д.        м. Київ
Кравчук С.      м. Одеса
Чолан М.        м. Хмельницький
Висоцький Р. м. Вінниця
Бузін О.            м. Нікополь
Піскарьов А.  м. Чернівці
Муж Б.              м. Львів
Белей В.           м. Рівне
Бусь І.               м. Львів

Ревізійна комісії:
Кеба М.             м. Київ
Совєтченко В. м. Київ
Салямон В.     м. Ірпінь

WDSF World Championship Warsaw – Poland 06 November 2016

WDSF World Championship Junior II Ten Dance
1. Kirill Morgachev – Polina Baryshnikova RUS
2. Glenn-Richard Boyce – Caroly Janes ENG
3. Karolis Burneikis – Izabele Sekaite LTU
4. Kamil Bochenek – Ilona Sak POL
5. Veaceslav Nagailic – Nina Dudoglo MDA
6. Antonio Mosa – Mihaela Antonova FRA

8. – 9. Oleksii Shevchenko – Yelyzaveta Grinchenko UKR

далі

WDSF World Championship Riga – Latvia 05 November 2016

WDSF World Championship Youth Ten Dance
1. Denis Gudovsky – Megija Dana Morite LAT
2. Dmitry Kulebakin – Maria Chernykh RUS
3. Vincenzo Chianese – Francesca Pia Palmieri ITA
4. Sota Fujii – Ami Yoshikawa JPN
5. Karol Michal Tomecki – Domile Semeskeviciute LTU
6. Jarek Toiger – Reelika Traks EST

11. Vladislav Zapolskiy – Anastasiya Chornen’ka UKR

далі

WDSF World Championship Junior II Latin – Moldova on 15 October 2016

World Championship Junior II Latin
1. Artem Nasretdinov – Elizaveta Semashko RUS
2. Vladislav Untu – Alexandrina Olteanu MDA
3. Veaceslav Nagailic – Nina Dudoglo MDA
4. Maxim Lozitsky – Victoria Belkina RUS
5. Nitu Eric Marius – Iosub Antonia Ioana ROU
6. Mihai Alexandru Cristian – Andrei Raluca Maria ROU
7. Antonio Mosa – Mihaela Antonova FRA

15. – 16. Oleksii Shevchenko – Yelyzaveta Grinchenko UKR
38. – 39. Volodymyr Chuprinin – Karyna Sarukhanian UKR
далі

WDSF European Cup LATIN – Portugal 08.10.2016

WDSF European Cup LATIN

1. Guillem Pascual – Rosa Carne ESP
2. Roman Gerbey – Oksana Lukyanenko UKR
3. Telmo Madeira – Vanessa Ferrao POR
4. Eric Testa – Federica Brezzo ITA
5. Cseke Zsolt Sandor – Malika Dzumaev GER
6. Nikita Bazev – Hanna Run Oladottir ISL

далі

WDSF World Open Jelenia Gora – Poland on 24 September 2016

WDSF World Open LATIN

1. Marek Bures – Anastasiia Iermolenko Khadjeh-Nouri GER
2. Egor Petrov – Anna Argun RUS
3. Eric Testa – Federica Brezzo ITA
4. Grigore Stefan – Filipescu Laura ROU
5. Mstislav Kazakov – Alena Kazakova RUS
6. Salvatore Bellavita – Ica Canu ALB
20. Oleksandr Iorgov – Maryna Mityeva UKR
30. Stanislav Liubchak – Natalia Smirnova UKR
32. – 33. Vladyslav Stepanskyy – Iryna Budynkevych UKR
36. Vitalii Zagoruiko – Ganna Olefirenko UKR
37. Mykola Koval – Iryna Saienko UKR
далі

WDSF Open Jelenia Gora – Poland on 24 September 2016

WDSF Open Youth LATIN

1. Dawid Podgajny – Ewa Korpak POL
2.Vladyslav Stepanskyy – Iryna Budynkevych UKR
3. Mikhail Fedotov – Margarita Kubashova RUS
4. Milosz Bienioszek – Kamila Glinkowska POL
5. Gedvinas Meskauskas – Ugne Bliujute LTU
6. Konrad Kucharczyk – Maria Dolgopolova POL
13. – 14.Volodymyr Nahirnyak – Marta Mytko UKR
18.Vladyslav Svoren – Oleksandra Syrkasheva UKR
21. Nazar Los – Olena Dukalska UKR
24. Zorian Kopach – Mariya Vareshchuk UKR

далі

17.09.2016 – 18.09.2016 WDSF Open (Moscow)

WDSF International Open Standard

1. Alexey Usanov – Polina Merkelova RUS
2. Yury Lioli – Oxana Berestova RUS
3. Edgaras Baltaragis – Indre Kucinskaite LTU

31. – 32. Georgiy Kovura – Anna Tertyshnyk UKR
далі

17.09.2016 – 18.09.2016 WDSF Open (Gomel)

WDSF World Open Latin

1. Konstantin Gorodilov – Dominika Bergmannova EST
2. Jokubas Venckus – Migle Klupsaite LTU
3. Kirill Kartavtsev – Evgeniya Golikova RUS

13. – 14. Oleksii Tishchenko – Mariia Tishchenko UKR
22. – 23. Dmytro Skurativskiy – Yuliya Sukhotska UKR
30. – 31. Dmytro Zruynovanyy – Veronika Yurkovska UKR
33. Andriy Yatchenko – Diana Dzuienko UKR 
34. Mykola Koval – Iryna Saienko UKR
41. – 42. Vitalii Besarab – Valeriia Dibrivna UKR
45. – 48. Yuriy Bilozor – Andriana Stetsunjak UKR
54. Serhii Yefremov – Mariya Zaporozhets UKR
57. Anton Ivanyshyn – Ganna Lytvynovych UKR
далі

WDSF International Open Standard

1. Mateusz Brzozowski – Justyna Mozdzonek POL
2. Aliaksandr Samosiuk – Yana Tudvaseva BLR
3. Konstantin Gorodilov – Dominika Bergmannova EST

11. Roman Redziuk – Elizaveta Basiuk UKR 
12. Sergiy Krasnoshlyk – Olena Fomicheva UKR
20. – 22. Dmytro Zruynovanyy – Veronika Yurkovska UKR
26. Vitalii Besarab – Valeriia Dibrivna UKR
28. Anton Senchenko – Dina Mazur UKR
далі

audsf.com.ua © 2016–2017. Всеукраїнська Федерація Танцювального Спорту. Member WDSF