Всеукраїнська Федерація
Танцювального Спорту
Member WDSF
Найти:
Новини:

WDSF World Championship Junior II Latin – Moldova on 15 October 2016

World Championship Junior II Latin
1. Artem Nasretdinov – Elizaveta Semashko RUS
2. Vladislav Untu – Alexandrina Olteanu MDA
3. Veaceslav Nagailic – Nina Dudoglo MDA
4. Maxim Lozitsky – Victoria Belkina RUS
5. Nitu Eric Marius – Iosub Antonia Ioana ROU
6. Mihai Alexandru Cristian – Andrei Raluca Maria ROU
7. Antonio Mosa – Mihaela Antonova FRA

15. – 16. Oleksii Shevchenko – Yelyzaveta Grinchenko UKR
38. – 39. Volodymyr Chuprinin – Karyna Sarukhanian UKR
далі

WDSF European Cup LATIN – Portugal 08.10.2016

WDSF European Cup LATIN

1. Guillem Pascual – Rosa Carne ESP
2. Roman Gerbey – Oksana Lukyanenko UKR
3. Telmo Madeira – Vanessa Ferrao POR
4. Eric Testa – Federica Brezzo ITA
5. Cseke Zsolt Sandor – Malika Dzumaev GER
6. Nikita Bazev – Hanna Run Oladottir ISL

далі

WDSF World Open Jelenia Gora – Poland on 24 September 2016

WDSF World Open LATIN

1. Marek Bures – Anastasiia Iermolenko Khadjeh-Nouri GER
2. Egor Petrov – Anna Argun RUS
3. Eric Testa – Federica Brezzo ITA
4. Grigore Stefan – Filipescu Laura ROU
5. Mstislav Kazakov – Alena Kazakova RUS
6. Salvatore Bellavita – Ica Canu ALB
20. Oleksandr Iorgov – Maryna Mityeva UKR
30. Stanislav Liubchak – Natalia Smirnova UKR
32. – 33. Vladyslav Stepanskyy – Iryna Budynkevych UKR
36. Vitalii Zagoruiko – Ganna Olefirenko UKR
37. Mykola Koval – Iryna Saienko UKR
далі

WDSF Open Jelenia Gora – Poland on 24 September 2016

WDSF Open Youth LATIN

1. Dawid Podgajny – Ewa Korpak POL
2.Vladyslav Stepanskyy – Iryna Budynkevych UKR
3. Mikhail Fedotov – Margarita Kubashova RUS
4. Milosz Bienioszek – Kamila Glinkowska POL
5. Gedvinas Meskauskas – Ugne Bliujute LTU
6. Konrad Kucharczyk – Maria Dolgopolova POL
13. – 14.Volodymyr Nahirnyak – Marta Mytko UKR
18.Vladyslav Svoren – Oleksandra Syrkasheva UKR
21. Nazar Los – Olena Dukalska UKR
24. Zorian Kopach – Mariya Vareshchuk UKR

далі

17.09.2016 – 18.09.2016 WDSF Open (Moscow)

WDSF International Open Standard

1. Alexey Usanov – Polina Merkelova RUS
2. Yury Lioli – Oxana Berestova RUS
3. Edgaras Baltaragis – Indre Kucinskaite LTU

31. – 32. Georgiy Kovura – Anna Tertyshnyk UKR
далі

17.09.2016 – 18.09.2016 WDSF Open (Gomel)

WDSF World Open Latin

1. Konstantin Gorodilov – Dominika Bergmannova EST
2. Jokubas Venckus – Migle Klupsaite LTU
3. Kirill Kartavtsev – Evgeniya Golikova RUS

13. – 14. Oleksii Tishchenko – Mariia Tishchenko UKR
22. – 23. Dmytro Skurativskiy – Yuliya Sukhotska UKR
30. – 31. Dmytro Zruynovanyy – Veronika Yurkovska UKR
33. Andriy Yatchenko – Diana Dzuienko UKR 
34. Mykola Koval – Iryna Saienko UKR
41. – 42. Vitalii Besarab – Valeriia Dibrivna UKR
45. – 48. Yuriy Bilozor – Andriana Stetsunjak UKR
54. Serhii Yefremov – Mariya Zaporozhets UKR
57. Anton Ivanyshyn – Ganna Lytvynovych UKR
далі

WDSF International Open Standard

1. Mateusz Brzozowski – Justyna Mozdzonek POL
2. Aliaksandr Samosiuk – Yana Tudvaseva BLR
3. Konstantin Gorodilov – Dominika Bergmannova EST

11. Roman Redziuk – Elizaveta Basiuk UKR 
12. Sergiy Krasnoshlyk – Olena Fomicheva UKR
20. – 22. Dmytro Zruynovanyy – Veronika Yurkovska UKR
26. Vitalii Besarab – Valeriia Dibrivna UKR
28. Anton Senchenko – Dina Mazur UKR
далі

16.09.2016-18.09.2016 Luxembourg Open Championships 2016

WDSF World Open Latin

1. Charles-Guillaume Schmitt – Elena Salikhova FRA
2. Winson Tam – Anastasia Novikova CAN
3. Artur Balandin – Anna Salita GER

17. Volodymyr Nyelyenson – Elizaveta Umrikhina UKR
далі

Rising Stars Latin

1. Volodymyr Nyelyenson – Elizaveta Umrikhina UKR
2. Davide Franconeri – Magda Gavarini ITA
3. Pedro Martins – Yuliya Kozhushanova POR
далі

10.09.2016 WDSF PD Open (Moscow)

WDSF PD Open Standard

1. Emanuel Valeri – Tania Kehlet DEN
2. Donatas Vezelis – Lina Chatkeviciute LTU
3. Artem Bronnikov – Daria Bronnikova RUS

6. Andriy Turkiv – Alla Yavdoshyk UKR
далі

10.09.2016 – 11.09.2016 Slovak Open Championship (Bratislava)

WDSF World Open Latin

1. Moldovan Paul – Tatar Cristina ROU
2. Marek Bures – Anastasiia Iermolenko Khadjeh-Nouri GER
3. Artur Balandin – Anna Salita GER

20. – 21. Volodymyr Nyelyenson – Elizaveta Umrikhina UKR
46. – 47. Volodymyr Fitsay – Bohdana Turkevych UKR
62. Taras Mishchan – Andriana Tsaya UKR
далі

WDSF World Open Standard

1. Dmitry Zharkov – Olga Kulikova RUS
2. Madis Abel – Aleksandra Galkina EST
3. Vadim Shurin – Anastasia Meshkova RUS

61. – 64. Serhiy Sluk – Olha Sluk UKR
65. – 67. Volodymyr Fitsay – Bohdana Turkevych UKR
71. – 74. Taras Mishchan – Andriana Tsaya UKR
далі

WDSF PD Open Standard
1. Laszlo Csaba – Pali Viktoria HUN
2. Lukas Spisak – Eva Tibenska SVK
3. Denis Bulanov – Yulia Pyrkhova RUS

6. Ruslan Polusytok – Nataliya Maslo UKR
далі

Youth Latin

1. Oleg Chzhen – Alina Ageeva RUS
2. EJ Giovanni Cena – Maddalena Giai Baudissard ITA
3. Radovan Kurinec – Eliska Lencesova SVK

14. Oleksii Shevchenko – Yelyzaveta Grinchenko UKR
далі

Junior I Standard

1. Danila Zhuravlev – Diana Khmelnitskaya RUS
2. Kirill Kurbatov – Alexandra Revel-Muroz RUS
3. Kacper Raputa – Wiktoria Tylek POL

14. – 15. Andriy Keresteshi – Oleksandra Tokar UKR
18. Andriy Hlyvchak – Iveta Hrytsyna UKR
далі

Junior I Latin

1. Kirill Kurbatov – Alexandra Revel-Muroz RUS
2. Danila Zhuravlev – Diana Khmelnitskaya RUS
3. Kacper Raputa – Wiktoria Tylek POL

18. Andriy Keresteshi – Oleksandra Tokar UKR
далі

Junior II Latin

1. Oleksii Shevchenko – Yelyzaveta Grinchenko UKR
2. Artem Oberemok – Ema Tomasova SVK
3. Tomas Boldis – Natalie Schindlerova CZE

26. Roman Rak – Kateryna Igelska UKR
34. – 35. Nazariy-Mykhayil Drenka – Valeriya Shebela UKR
далі

Junior II Standard

1. Patrik Buda – Silvia Budova SVK
2. Kris-Jarlet Kivisaar – Maria-Elisabeth Lootus EST
3. Gabriel Korpas – Vanessa Murajdova SVK

5. Oleksii Shevchenko – Yelyzaveta Grinchenko UKR
21. Nazariy-Mykhayil Drenka – Valeriya Shebela UKR
26. Roman Rak – Kateryna Igelska UKR
далі

SOCH Rising Stars LAT

1. Egor Ivashov – Polina Sukhneva Rus
2. Evgeny Nikolaev – Ekaterina Isakova Rus
3. Ivan Khlebutin – Mege Serniute Lit

10. Volodymyr Fitsay – Bohdana Turkevych Ukr
далі

SOCH Rising Stars STT

1. David Kozow – Caroline Kozow Pol
2. Kostyantyn Panchenko – Nadiia Panchenko Ire
3. Martin Sramka – Erika Ferrara Slo

10. – 11. Volodymyr Fitsay – Bohdana Turkevych Ukr
далі

SOCH U21 STT

1. Samuel Hacke – Katarina Hermanova USA
2. Stefano Gentile – Paulina Gasparikova Slovakia
3. Alexandru Ioan Marian Stan – Miriam Tigau Romania

7. Serhiy Sluk – Olha Sluk Ukraine
13. Taras Mishchan – Andriana Tsaya Ukraine
далі

ECHGP Juvenile STT

1.  Anton Siff – Katerin Matvejeva Estonia
2.  Mateusz Stawowy – Sara Silva Poland
3.  Nikita Kulpin – Alisa Babkova-Esterkina Russian Federation

6.  Daniel Oremus – Nadiia Kaniuk Ukraine
8. – 9. Mykhailo Sidun – Oleksandra Masynets Ukraine
далі

ECHGP Juvenile LAT

1. Mateusz Stawowy – Sara Silva Poland
2. Nikita Kulpin – Alisa Babkova-Esterkina Russian Federation
3. Anton Siff – Katerin Matvejeva Estonia

10. Mykhailo Sidun – Oleksandra Masynets Ukraine
далі

ECHGP Juvenile 2 STT

1.Anton Siff – Katerin Matvejeva Estonia
2.Mateusz Stawowy – Sara Silva Poland
3.Jakub Dusa – Lara Hamranova Slovakia

9. Daniel Oremus – Nadiia Kaniuk Ukraine
далі

ECHGP Juvenile 2 LAT

1. Nikita Kulpin – Alisa Babkova-Esterkina Russian Federation
2. Mateusz Stawowy – Sara Silva Poland
3. Richard Eric Rinne – Marie-Heleen Pais Estonia

8. Daniel Oremus – Nadiia Kaniuk Ukraine
далі

2.09.2016- 4.06.2016 Prague Open 2016 (Prague, Czech Republic)

WDSF World Open Latin

1. Armen Tsaturyan – Svetlana Gudyno RUS
2. Anton Aldaev – Natalia Polukhina RUS
3. Marek Bures – Anastasiia Iermolenko Khadjeh-Nouri GER

39. Dmytro Skurativskiy – Yuliya Sukhotska UKR
далі

Youth Latin

1. Leonardo Lini – Mia Gabusi ITA
2. Dawid Podgajny – Ewa Korpak POL
3. Samuel Santarelli – Elisa Brunetti ITA

22. – 23. Yevgen Babenko – Iryna Khadzhyohlo UKR
далі

Junior I Latin

1. Kirill Kurbatov – Alexandra Revel-Muroz RUS
2. Egor Perepelitsyn – Uliana Zhukova RUS
3. David Jenner – Elisabeth Tuigunov GER

7. – 8. Valerii Shylo – Mariia Soldatenko UKR
далі

Junior II Latin

1. Artem Nasretdinov – Elizaveta Semashko RUS
2. Karolis Burneikis – Izabele Sekaite LTU
3. Nikita Myakshin – Luize Kascejeva LAT

28. – 29. Oleksandr Fedotov – Oleksandra Volosheniuk UKR
далі

WDSF PD Open Standard

1. Laszlo Csaba – Pali Viktoria HUN
2. Andrejs Rogovenko – Anna Voroncuka LAT
3. Martin Dvorak – Zuzana Silhanova CZE

7. Ruslan Polusytok – Nataliya Maslo UKR
далі

audsf.com.ua © 2016–2017. Всеукраїнська Федерація Танцювального Спорту. Member WDSF