Всеукраїнська Федерація
Танцювального Спорту
Member WDSF
Найти:
Новини:

24.06.2016 – 27.06.2016 Alassio Open

WDSF International Open LA

1. Nikolaj Lund – Marta Kocik DEN
2. Alexey Polovnikov – Maria Potemkina RUS
3. Gustavs Ernests Arajs – Katharina Wuerrer AUT

26. – 27. Olexandr Dobrovolskyy – Valeria Shkyria UKR

далі

Junior I Ten Dance

1. Danila Boriskin – Elizaveta Ulianova RUS
2. Egor Perepelitsyn – Uliana Zhukova RUS
3. Arkhip Tuchkov – Eleonora Metelitsa RUS

9. Artem Fediai – Daryna Zelenska UKR

далі

Junior I Latin

1. Danila Boriskin – Elizaveta Ulianova RUS
2. Egor Perepelitsyn – Uliana Zhukova RUS
3. Robert Veide – Amanda Rebeca Padar EST

10. Artem Fediai – Daryna Zelenska UKR
далі

Senior I Latin
1. Paolo Croce – Petra Kaskova ITA
2. Dmytro Kapustynskyy – Yevgeniia Sikorska UKR
3. Mikhail Tsipes – Tatiana Nikolaeva RUS
далі

 

Junior I Standard
1. Danila Boriskin – Elizaveta Ulianova RUS
2. Egor Perepelitsyn – Uliana Zhukova RUS
3. Arkhip Tuchkov – Eleonora Metelitsa RUS

10. Artem Fediai – Daryna Zelenska UKR
далі

 

“Чемпіонат України 2016 з танцювального спорту” Київ-Бровари, 17.06.2016 – 19.06.2016

Фото

IMG_8384 IMG_8378 IMG_8373 IMG_8252 IMG_8249 IMG_8246 IMG_7185 IMG_7180 IMG_7165 IMG_0308 IMG_2002 IMG_2004 IMG_2009 IMG_2018 IMG_3021 IMG_3025 IMG_3031 IMG_3053 IMG_0295 IMG_0290

Результати

Сеньйори Чемпіонат України, ST

1. Пороховський Василь – Балтрунас Ольга м. Львів
2. Шаф Сергій – Шаф Ольга м. Дніпро
3. Кокодиняк Андрій – Хомяк Оксана м. Львів

Професіонали Чемпіонат України, LA

1. Підченко Віталій – Парфьонова Катерина м. Київ

Професіонали Чемпіонат України, ST

1. Турків Андрій – Явдошик Алла Ukraine
2. Полуситок Руслан – Масло Наталя м. Львів

Дорослі Чемпіонат України, LA

1. Лятов Володимир – Мишко Вероніка м. Ужгород
2. Гербей Роман – Лук’яненко Оксана м. Южноукраїнськ
3. Іоргов Олександр – Мітєва Марина м. Одеса

Дорослі Чемпіонат України, ST

1. Лятов Володимир – Мишко Вероніка  м. Ужгород
2. Редзюк Роман – Басюк Єлизавета м. Київ
3. Мазур Олександр – Уткіна Катерина м. Київ

Дорослі Чемпіонат України, 10 dances

1. Лятов Володимир – Мишко Вероніка м. Ужгород
2. Нікітченко Андрій – Приходько Злата м. Дніпро
3. Натрасенюк Віктор – Преап Даніелла м. Київ

Молодь Чемпіонат України, LA

1. Запольский Владислав – Чорненькая Анастасія м. Київ
2. Советченко Ярослав – Семененко Александра м.Київ
3. Степанський Владислав – Будинкевич Ірина м. Львів

Молодь Чемпіонат України, ST

1. Дяченко Евгеній – Грабіліна Валерія м. Одеса
2. Горячок Максим – Гевал Інна м. Хмельницький
3. Запольский Владислав – Чорненькая Анастасія м. Київ

Молодь Чемпіонат України, 10 dances

1. Запольский Владислав – Чорненькая Анастасія м. Київ
2. Горячок Максим  - Гевал Інна м. Хмельницький
3. Пекунов Акім – Савіна Дар’я м. Дніпро

Юніори 2 Чемпіонат України, LA

1. Шевченко Олексій – Грінченко Єлизавета м. Київ
2. Цихановський Владислав – Зіль Софія м. Харків
3. Чупрінін Володимир – Саруханян Карина м. Одеса

Юніори 2 Чемпіонат України, ST

1. Цихановський Владислав – Зіль Софія м. Харків
2. Філіпчук Іван – Ганська Евеліна м. Хмельницький
3. Шевченко Олексій – Грінченко Єлизавета м. Київ

Юніори 2 Чемпіонат України, 10 dances

1. Цихановський Владислав – Зіль Софія м. Харків
2. Шевченко Олексій – Грінченко Єлизавета м. Київ
3. Філіпчук Іван – Ганська Евеліна м. Хмельницький

Юніори 1 Чемпіонат України, LA

1. Пранничук Максим – Кушнір Олександра м.Чернівці
2. Рідний Ростислав – Засенко Злата м. Полтава
3. Глєбов Родіон – Яшта Олександра м. Київ

Юніори 1 Чемпіонат України, ST

1. Бойко Денис – Нонко Олександра м. Київ
2. Савченко Максим – Онуфрей Дарина м. Київ
3. Федяй Артем – Зеленська Дарина м. Київ

Юніори 1 Чемпіонат України, 10 dances

1. Бойко Денис – Нонко Олександра м. Київ
2. Федяй Артем – Зеленська Дарина м. Київ
3. Савченко Максим – Онуфрей Дарина м. Київ

Ювенали 2 Чемпіонат України, LA

1. Колчинцев Володимир – Андреєва Надія м. Коростень
2. Якубенко Даніїл – Хвостова Софія м. Київ
3. Корнілов Олександр – Спінул Єва м. Кіровоград

Ювенали 2 Чемпіонат України, ST

1. Панасенко Артем – Ясеновська Дар’я м. Київ
2. Дікенштейн Костянтин – Козак Дар’я м. Одеса
3. Ковальчук Юрій – Дмитришин Софія м. Самбір

Ювенали 2 Чемпіонат України, 8 dances

1. Панасенко Артем – Ясеновська Дар’я м. Київ
2. Колчинцев Володимир – Андреєва Надія м. Коростень
3. Дікенштейн Костянтин – Козак Дар’я м. Одеса

Ювенали 1 Чемпіонат України, LA

1. Самохін Даниїл – Кийко Поліна м. Харків
2. Юров Нікіта – Галітовська Анастасія м. Одеса
3. Рогоза Вадим – Бардон Алина м. Дніпро

Ювенали 1 Чемпіонат України, ST

1. Самохін Даниїл – Кийко Поліна м. Харків
2. Грущак Владислав – Сітайло Ангеліна м. Житомир
3. Рогоза Вадим – Бардон Алина м. Дніпро

Ювенали 1 Чемпіонат України, 8 dances

1. Самохін Даниїл – Кийко Поліна м. Харків
2. Рогоза Вадим – Бардон Алина м. Дніпро
3. Юров Нікіта – Галітовська Анастасія м. Одеса

Protocols_ЧУ2016

 

5.06.2016 WDSF International Open Tokyo

З 32 пар, 6 країн посіли спортсмени:

1 місце: Andres Liiv – Kristin Vaha EST
2 місце: Володимир Лятов – Вероніка Мишко UKR
3 місце: Daniele Ruscito – Nicole Cartigiano ITA
4 місце: Simone Carabellese – Lucia Cafagna ITA
5 місце: Simone Santoro – Tiziana Morgillo ITA
6 місце: Davide Morelli – Caroline Kjeldgaard DEN

далее

WDSF European Championship Youth Ten Dance

1 місце: Semen Khrzhanovskiy – Vitalina Bunina RUS
2 місце: Miu Eugen – Sandra Overballe Pedersen DEN
3 місце: Iaroslav Zara – Valeria Gumeniuc MDA
4 місце: Karol Michal Tomecki – Domile Semeskeviciute LTU
5 місце: Alessio Formisano – Giovanatti Gioia ITA
6 місце: Jarek Toiger – Reelika Traks EST

8 місце: Vladislav Zapolskiy – Anastasiya Chornen’ka UKR
далее

WDSF World Championship JUNIOR II Standard – 04.06.2016 Romania

З 70 пар, 38 країн посіли спортсмени:
1 місце: Zicoane Heler Sebastian Alin – Copos Anca (Romania)
2 місце: Kirill Morgachev – Polina Baryshnikova (Russian Federation)
3 місце: Karolis Burneikis – Izabele Sekaite (Lithuania)
4 місце: Vladislav Untu – Alexandrina Olteanu  (Moldova)
5 місце: Ivan Reshetnikov – Diana Maslovskaya              (Russian Federation)
6 місце: Alan Aleksander Antriainen – Alisa Dupik          (Estonia)

18-19 місце: Владислав Ціхановський-Софія Зіль (м.Харків)
25 місце: Іван Філіпчук-Евеліна Ганська (м.Хмельницький)
далее

КОНГРЕС суддів ВФТС

17 червня о 10: 00 (реєстрація з 09:00 до 09:45) відбудеться обов’язковий конгрес суддів ВФТС. Участь у конгресі є підставою продовження суддійської ліцензії на сезон 2016/2017 до наступного щорічного конгресу 2017 року (планується орієнтовно у ці ж дати).  Лектор Даніела Новак (Словенія). Жеребкування суддів на ЧУ відбудеться по завершенні конгресу на всі 3 дні змагань.
Читать далее »

28.05.2016 WDSF Open Youth Latin – Ukraine (Lviv) FOXTROT CUP – 2016

YUT LAT
З 24 пар, 4 країн посіли спортсмени:
1 місце: Szymon Jalocha – Olga Plinta (Poland)
2 місце: Юрій Білозор – Андріана Стецуняк (м. Львів)
3 місце: Vladislavas Volkovas – Kamile Poskaite (Lithuania)
4 місце: Владислав Степанський – Ірина Будинкевич (м. Львів)
5 місце: Владислав Личко – Діана Тур (м. Миколаїв)
6 місце: Смолюх Роман – Косогова Сільвана (м. Львів)
7 місце: Білявський Олексій – Олійник Єлізавета (м. Київ
далее

28.05.2016 WDSF Open Adult Latin – Ukraine (Lviv) FOXTROT CUP – 2016

LAT

З 31 пар, 6 країн посіли спортсмени:
1 місце: Іоргов Олександр – Мітєва Марина (м. Одеса)
2 місце: Matas Lukasovas – Rugile Monginaite Lithuania
3 місце: Поклітар Роберт – Дарчук Анастасія (м. Одеса)
4 місце: Maksym Kravchenko – Stephanie Dany Zimmeck Latvia
5 місце: Тищенко Алексей – Водоп’янова Марія (м.Київ)
6 місце: Натрасенюк Віктор – Преап Даніелла (м.Київ)
7 місце: Michal Kowalski – Kinga Bakierska Poland
далее

28.05.2016 WDSF Open Youth Standard – Ukraine (Lviv) FOXTROT CUP – 2016

YUTCT

З 16 пар, 3 країн посіли спортсмени:
1 місце: Iaroslav Zara – Valeria Gumeniuc (Moldova)
2 місце: Vladislav Untu – Alexandrina Olteanu (Moldova)
3 місце: Максим Горячок – Інна Гевал (м. Хмельницький)
4 місце: Мирон Іващенко – Мельникова Ганна (м. Южноукраїнськ)
5 місце: Hubert Buczynski – Zuzanna Sawka (Poland)
6 місце: Іван Жур – Анастасія Соломашенко (м.Одеса)
далее

28.05.2016 WDSF Open Adult Standard – Ukraine (Lviv) FOXTROT CUP – 2016

CT
З 28 пар, 5 країн посіли спортсмени:
1 місце: Wojciech Jeschke – Malgorzata Kowalska ( Poland)
2 місце: Dawid Skrzydlowski – Agnieszka Baran (Poland)
3 місце: Michal Kowalski – Kinga Bakierska (Poland)
5 місце: Владислав Корабльов – Євгенія Ільяш (м.Київ)
6 місце: Віктор Натрасенюк – Даніелла Преап (м.Київ)
7 місце: Slavomir Nalepka – Kristina Bajusova    (Slovakia)
далее

audsf.com.ua © 2016–2017. Всеукраїнська Федерація Танцювального Спорту. Member WDSF