Всеукраїнська Федерація
Танцювального Спорту
Member WDSF
Найти:
Новини:

WDSF World Open Standard & Latin «Uzhgorod Open 2017»

WDSF World Open Standard
1. Dumitru Doga – Sarah Ertmer GER
2. Leonid Khokhlov – Alexandra Shoshneva RUS
3. Matteo Cicchitti – Simona Brecikova SVK
4. Jacek Jeschke – Hanna Zudziewicz POL
5. Rednic Paul – Lucaciu Roxana ROU
6. Igor Kruglov – Anna Barbacheva RUS

далі

WDSF World Open Latin
1. Marek Bures – Anastasiia Iermolenko CZE
2. Ion Alexandru – Toma Diana Andreea ROU
3. Cseke Zsolt Sandor – Malika Dzumaev GER
4. Volodymyr Lyatov – Veronika Myshko UKR
5. Mario Cecinati – Rosaria Messina Denaro ITA
6. Tomas Tanka – Dominika Feketova SVK

далі

UZHGOROD OPEN – 2017

​Шановні тренери, судді та спортсмени!

Щиро запрошуємо вас прийняти участь у XV міжнародних змаганнях «Uzhgorod Open 2017»,  які відбудуться  22-23 квітня 2017р у  м.Ужгород( спорткомплекс «Юність»). У рамках «Uzhgorod Open 2017» пройдуть змагання всесвітньої кваліфікації:

-     WDSF World Open Standard & Latin;
-     WDSF Open Youth Standard & Latin;
-     WDSF Open Senior 1 Standard;
-     Відкриті та класифікаційні змагання серед дітей, юніорів, молоді та дорослих.


Шановні колеги!

16 січня 2017 року Всеукраїнська федерація танцювального спорту  отримала офіційний лист Всесвітньої федерації танцювального спорту про номінування нашої національної федерації для участі у Х Всесвітніх іграх з виду спорту «танцювальний спорт», програми стандарт та латина , та представлення кращих спортсменів у відповідних програмах.

Президією ВФТС було прийняте рішення провести офіційний відбір спортсменів для участі у Всесвітніх іграх під час Кубку України, що проходив 18-19 лютого 2017 року.

За результатами змагань та з урахуванням поточного рейтингу Всесвітньої федерації танцювального спорту у відповідних програмах ліцензії для участі у Всесвітніх іграх здобули наступні спортсмени:

Латина:

Гербей Роман   –  Лук`яненко Оксана 

IMG_7023-24-02-17-23-10

Стандарт:

Корабльов Владислав  -  Ільяш Євгенія 

Корабльов

Щиро вітаємо спортсменів та бажаємо гідно представити нашу країну у Вроцлаві!

Кубок України – 2017 Київ, 18-19.02.2017

Кубок України – 2017 Дорослі Кубок України, ST
1 Редзюк Роман Басюк Єлизавета                    Київ                           ЮНІК-ДЕНС
2 Semenenko Yaroslaw Piszczek Aleksandra   Warsaw                    Classic Dancesport
3 Мазур Олександр Демина Марина               Київ                          ЮНІК-ДЕНС
4 Корабльов Владислав Ільяш Євгенія          Київ                          Reverans
5 Євтєрєв Дмитро Дорофей Валерія                 Київ                          Фавор
6 Савченко Олександр Тюхтя Дар’я                 Южноукраїнськ   Натхнення

Кубок України – 2017 Дорослі Кубок України, LAT
1 Гербей Роман Лук’яненко Оксана                       Южноукраїнськ    Натхнення
2 Іоргов Олександр Мітєва Марина                      Одеса                        Mega Dance
3 Добровольський Олександр Шкиря Валерія  Одеса                         Маестро
4 Скуратівський Дмитро Сухотська Юлія            Київ
5 Савченко Олександр Тюхтя Дар’я                       Южноукраїнськ   Натхнення
6 Бабенко Євген Хаджиогло Ірина                        Одеса                        Лілія

Результати змагань

Шановні спортсмени, тренери, судді ВФТС!
Всеукраїнська Федерація Танцювального Спорту отримала право представляти Україну на головному спортивному заході в танцювальному спорті – Всесвітніх Іграх, які відбудуться у Вроцлаві (Польща) 28-29 липня 2017 року! https://theworldgames2017.com/en/
Відбір кращої пари для участі у Всесвітніх Іграх як у стандарті так і у латиноамериканській програмі буде проводитись за результатами офіційних змагань ВФТС та поточного міжнародного рейтингу.
Вітаю всіх з цією чудовою новиною!
З повагою,
Андрій Поливка
Президент ВФТС

WDSF World Championship Youth Latin Latvia 17/12/2016

WDSF World Championship Youth Latin
1. Denis Gudovsky – Megija Dana Morite LAT
2. Dmitry Kulebakin – Maria Chernykh RUS
3. Alexey Korobchenko – Anait Abramian RUS
4. Taha Batu Cosar – Oleksandra Shanko TUR
5. Raffaello Brancato – Amandine Van Biesbroeck FRA
6. Luigi Battaglia – Diana Satskevich ITA

17.Vladislav Zapolskiy – Anastasiya Chornen’ka UKR
39.Yaroslav Sovetchenko – Oleksandra Semenenko UKR

далі

13 грудня 2016 року відбулась позачергова Конференція ВГО ВФТС.

Президентом ВГО ВФТС обрано
ПОЛИВКУ АНДРІЯ МИРОНОВИЧА м. Львів

Склад Президії:
Базела Д.        м. Київ
Кравчук С.      м. Одеса
Чолан М.        м. Хмельницький
Висоцький Р. м. Вінниця
Бузін О.            м. Нікополь
Піскарьов А.  м. Чернівці
Муж Б.              м. Львів
Белей В.           м. Рівне
Бусь І.               м. Львів

Ревізійна комісії:
Кеба М.             м. Київ
Совєтченко В. м. Київ
Салямон В.     м. Ірпінь

WDSF World Championship Warsaw – Poland 06 November 2016

WDSF World Championship Junior II Ten Dance
1. Kirill Morgachev – Polina Baryshnikova RUS
2. Glenn-Richard Boyce – Caroly Janes ENG
3. Karolis Burneikis – Izabele Sekaite LTU
4. Kamil Bochenek – Ilona Sak POL
5. Veaceslav Nagailic – Nina Dudoglo MDA
6. Antonio Mosa – Mihaela Antonova FRA

8. – 9. Oleksii Shevchenko – Yelyzaveta Grinchenko UKR

далі

WDSF World Championship Riga – Latvia 05 November 2016

WDSF World Championship Youth Ten Dance
1. Denis Gudovsky – Megija Dana Morite LAT
2. Dmitry Kulebakin – Maria Chernykh RUS
3. Vincenzo Chianese – Francesca Pia Palmieri ITA
4. Sota Fujii – Ami Yoshikawa JPN
5. Karol Michal Tomecki – Domile Semeskeviciute LTU
6. Jarek Toiger – Reelika Traks EST

11. Vladislav Zapolskiy – Anastasiya Chornen’ka UKR

далі

audsf.com.ua © 2016–2017. Всеукраїнська Федерація Танцювального Спорту. Member WDSF