Всеукраїнська Федерація
Танцювального Спорту
Member WDSF
Міністерство молоді та спорту України
Найти:

ВГО ВФТС

На установчій конференції за участю Міністра у справах сім”ї, молоді та спорту Павленка Ю.О., яка відбулася 18.11.2008 року в приміщенні Міністерства у справах сім”ї, молоді та спорту було прийнято рішення по створенню Всеукраїнської федерації танцювального спорту.

Всеукраїнська громадська організація «Всеукраїнська Федерація Танцювального Спорту» була зареєстрована в Міністерстві юстиції України 04 грудня 2008 року за рішенням Установчої конференції, яка відбулась 18 листопада 2008 року.

Всеукраїнська громадська організація «Всеукраїнська Федерація Танцювального Спорту» була створена для сприяння розвитку танцювального спорту в Україні, як засобу фізичного та естетичного розвитку особистості.

Основним завданням Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнська Федерація Танцювального Спорту» є досягнення високих результатів спортсменами України у Всесвітніх іграх з неолімпійських видів спорту, Чемпіонатах Світу та Європи, кубках Світу та Європи, де представлені спортсмени тільки Міжнародної Федерації Танцювального Спорту (WDSF).

Діяльність ВФТС спрямована на реалізацію програми розвитку танцювального спорту в Україні, що гармонійно поєднує заходи з розвитку інфраструктури виду спорту, матеріально-технічної бази, удосконалення системи підвищення кваліфікації тренерського та суддівського корпусу тощо. За участю провідних тренерів та суддів розроблено спортивну класифікацію виду спорту, яка відображає динаміку досягнення спортивних результатів атлетів та роботи тренерських кадрів як на національному, так і міжнародному рівнях.

ВФТС веде наполегливу роботу по об’єднанню всієї танцювальної спільноти України задля розвитку цього виду спорту, представництві на високому рівні України на Всесвітніх іграх, консолідації вітчизняного танцювального руху, популяризації спортивного танцю за правилами проведення спортивних змагань Міжнародної Федерації Танцювального Спорту IDSF серед широких верств населення.

22 грудня 2008 року заключений договір про співпрацю між ВФТС Міністерства України по справах сім’ї, молоді та спорту та Спортивного комітету України з неолімпійських видів спорту.

З0 січня 2009 року підписаний договір про співробітництво між ВФТС та Національним Олімпійським Комітетом України.

02 лютого 2009 року за рішенням Президії Міжнародної Федерації Танцювального Спорту WDSF нашій Федерації було надано статус тимчасового члена.

Станом на червень місяць 2009 року у складі ВГО «ВФТС» функціонує 25 осередків, які в установленому порядку легалізовані в обласних управліннях юстиції.

В Україні з танцювального спорту функціонують 92 клуби, які входять до складу ВГО «ВФТС».
Танцювальним спортом займається понад 2500 спортсменів.
Навчально тренувальний процес забезпечують 150 тренерів.
В організації суддівство змагань забезпечують 125 суддів (міжнародна категорія – 19, вища категорія – 51, I категорія – 12, II категорія – 8, III – категорія – 11, IV категорії – 24).

Змагальний процес, що здійснює наголошена структура, проводиться за правилами Міжнародної Федерації Танцювального Спорту WDSF.

audsf.com.ua © 2016–2024. Всеукраїнська Федерація Танцювального Спорту. Member WDSF