Всеукраїнська Федерація
Танцювального Спорту
Member WDSF
Найти:

Судді національної категорії

Прізвище Місто Суддівська категорія
Бабій Андрій Дніпро Національна А категорія
Богданова Тетяна Чернівці Національна А категорія
Бузін Олександр Нікополь Національна А категорія
Висоцький Олександр Житомир Національна А категорія
Гловацька Світлана Дніпропетровський Національна А категорія
Головащенко Руслан Київ Національна А категорія
Грицак Сергій Київ Національна А категорія
Загребіна Анна Львів Національна А категорія
Кеба Мирослав Київ Національна А категорія
Кравчук Оксана Київ Національна А категорія
Кравчук Ольга Одеса Національна А категорія
Красношлик Олена Дніпро Національна А категорія
Левицький Олег Львів Національна А категорія
Лисенко Альберт Харків Національна А категорія
Муж Маркіян Львів Національна А категорія
Пивоварова Олена Львів Національна А категорія
Полуляхов Сергій Харків Національна А категорія
Полуляхова Ольга Харків Національна А категорія
Сенченко Юрій Київ Національна А категорія
Советченко Наталія Київ Національна А категорія
Федчишина Анастасія Київ Національна А категорія
Хоміцький Володимир Чернівці Національна А категорія
Черниш Катерина Київ Національна А категорія
Чолан Оксана Хмельницький Національна А категорія
Шик Олег Полтава Національна А категорія
Александрова Тетяна Дніпро Національна категорія
Артамонов Денис Одеса Національна категорія
Банковська Світлана Южноукраїнськ Національна категорія
Банковська Світлана Южноукраїнськ Національна категорія
Бігас Олександр Донецьк Національна категорія
Водолазька Поліна Львів Національна категорія
Головащенко Олена Київ Національна категорія
Горобець Микола Хмельницький Національна категорія
Грибан Валентина Житомир Національна категорія
Данканич Мирослава Ужгород Національна категорія
Дмитрук Світлана Львів Національна категорія
Загоруйко Олексій Чернігів Національна категорія
Канонірова Інна Дніпро Національна категорія
Капустинський Дмитро Одеса Національна категорія
Кирієнко Дмитро Славутич Національна категорія
Кравчук Сергій Київ Національна категорія
Кравчук Юлія Житомир Національна категорія
Крижановський Юрій Миколаїв Національна категорія
Крючков Дмитро Суми Національна категорія
Марінеску Вячеслав Одеса Національна категорія
Мартишенко Олена Дніпро Національна категорія
Науменко Максим Київ Національна категорія
Ніколайчук Володимир Коростень Національна категорія
Постніков Вадим Київ Національна категорія
Радіонов Артем Житомир Національна категорія
Ривак Олег Львів Національна категорія
Савченко Євген Костянтинівка Національна категорія
Салямон Віталій Ірпінь Національна категорія
Салямон-Міхєєва Катерина Ірпінь Національна категорія
Советченко Світлана Київ Національна категорія
Спінул Ігор Кропивницький Національна категорія
Ткаченко Алла Львів Національна категорія
Федотова Лілія Одеса Національна категорія
Черепаня Тарас Львів Національна категорія
audsf.com.ua © 2016–2021. Всеукраїнська Федерація Танцювального Спорту. Member WDSF