Всеукраїнська Федерація
Танцювального Спорту
Member WDSF
Найти:
Новини

10.09.2016 – 11.09.2016 Slovak Open Championship (Bratislava)

WDSF World Open Latin

1. Moldovan Paul – Tatar Cristina ROU
2. Marek Bures – Anastasiia Iermolenko Khadjeh-Nouri GER
3. Artur Balandin – Anna Salita GER

20. – 21. Volodymyr Nyelyenson – Elizaveta Umrikhina UKR
46. – 47. Volodymyr Fitsay – Bohdana Turkevych UKR
62. Taras Mishchan – Andriana Tsaya UKR
далі

WDSF World Open Standard

1. Dmitry Zharkov – Olga Kulikova RUS
2. Madis Abel – Aleksandra Galkina EST
3. Vadim Shurin – Anastasia Meshkova RUS

61. – 64. Serhiy Sluk – Olha Sluk UKR
65. – 67. Volodymyr Fitsay – Bohdana Turkevych UKR
71. – 74. Taras Mishchan – Andriana Tsaya UKR
далі

WDSF PD Open Standard
1. Laszlo Csaba – Pali Viktoria HUN
2. Lukas Spisak – Eva Tibenska SVK
3. Denis Bulanov – Yulia Pyrkhova RUS

6. Ruslan Polusytok – Nataliya Maslo UKR
далі

Youth Latin

1. Oleg Chzhen – Alina Ageeva RUS
2. EJ Giovanni Cena – Maddalena Giai Baudissard ITA
3. Radovan Kurinec – Eliska Lencesova SVK

14. Oleksii Shevchenko – Yelyzaveta Grinchenko UKR
далі

Junior I Standard

1. Danila Zhuravlev – Diana Khmelnitskaya RUS
2. Kirill Kurbatov – Alexandra Revel-Muroz RUS
3. Kacper Raputa – Wiktoria Tylek POL

14. – 15. Andriy Keresteshi – Oleksandra Tokar UKR
18. Andriy Hlyvchak – Iveta Hrytsyna UKR
далі

Junior I Latin

1. Kirill Kurbatov – Alexandra Revel-Muroz RUS
2. Danila Zhuravlev – Diana Khmelnitskaya RUS
3. Kacper Raputa – Wiktoria Tylek POL

18. Andriy Keresteshi – Oleksandra Tokar UKR
далі

Junior II Latin

1. Oleksii Shevchenko – Yelyzaveta Grinchenko UKR
2. Artem Oberemok – Ema Tomasova SVK
3. Tomas Boldis – Natalie Schindlerova CZE

26. Roman Rak – Kateryna Igelska UKR
34. – 35. Nazariy-Mykhayil Drenka – Valeriya Shebela UKR
далі

Junior II Standard

1. Patrik Buda – Silvia Budova SVK
2. Kris-Jarlet Kivisaar – Maria-Elisabeth Lootus EST
3. Gabriel Korpas – Vanessa Murajdova SVK

5. Oleksii Shevchenko – Yelyzaveta Grinchenko UKR
21. Nazariy-Mykhayil Drenka – Valeriya Shebela UKR
26. Roman Rak – Kateryna Igelska UKR
далі

SOCH Rising Stars LAT

1. Egor Ivashov – Polina Sukhneva Rus
2. Evgeny Nikolaev – Ekaterina Isakova Rus
3. Ivan Khlebutin – Mege Serniute Lit

10. Volodymyr Fitsay – Bohdana Turkevych Ukr
далі

SOCH Rising Stars STT

1. David Kozow – Caroline Kozow Pol
2. Kostyantyn Panchenko – Nadiia Panchenko Ire
3. Martin Sramka – Erika Ferrara Slo

10. – 11. Volodymyr Fitsay – Bohdana Turkevych Ukr
далі

SOCH U21 STT

1. Samuel Hacke – Katarina Hermanova USA
2. Stefano Gentile – Paulina Gasparikova Slovakia
3. Alexandru Ioan Marian Stan – Miriam Tigau Romania

7. Serhiy Sluk – Olha Sluk Ukraine
13. Taras Mishchan – Andriana Tsaya Ukraine
далі

ECHGP Juvenile STT

1.  Anton Siff – Katerin Matvejeva Estonia
2.  Mateusz Stawowy – Sara Silva Poland
3.  Nikita Kulpin – Alisa Babkova-Esterkina Russian Federation

6.  Daniel Oremus – Nadiia Kaniuk Ukraine
8. – 9. Mykhailo Sidun – Oleksandra Masynets Ukraine
далі

ECHGP Juvenile LAT

1. Mateusz Stawowy – Sara Silva Poland
2. Nikita Kulpin – Alisa Babkova-Esterkina Russian Federation
3. Anton Siff – Katerin Matvejeva Estonia

10. Mykhailo Sidun – Oleksandra Masynets Ukraine
далі

ECHGP Juvenile 2 STT

1.Anton Siff – Katerin Matvejeva Estonia
2.Mateusz Stawowy – Sara Silva Poland
3.Jakub Dusa – Lara Hamranova Slovakia

9. Daniel Oremus – Nadiia Kaniuk Ukraine
далі

ECHGP Juvenile 2 LAT

1. Nikita Kulpin – Alisa Babkova-Esterkina Russian Federation
2. Mateusz Stawowy – Sara Silva Poland
3. Richard Eric Rinne – Marie-Heleen Pais Estonia

8. Daniel Oremus – Nadiia Kaniuk Ukraine
далі

Залишити коментар:

Вам потрібно авторизуватись, щоб залишити коментар.

audsf.com.ua © 2016–2017. Всеукраїнська Федерація Танцювального Спорту. Member WDSF