Всеукраїнська Федерація
Танцювального Спорту
Member WDSF
Найти:
Новини

“Чемпіонат України 2016 з танцювального спорту” Київ-Бровари, 17.06.2016 – 19.06.2016

Фото

IMG_8384 IMG_8378 IMG_8373 IMG_8252 IMG_8249 IMG_8246 IMG_7185 IMG_7180 IMG_7165 IMG_0308 IMG_2002 IMG_2004 IMG_2009 IMG_2018 IMG_3021 IMG_3025 IMG_3031 IMG_3053 IMG_0295 IMG_0290

Результати

Сеньйори Чемпіонат України, ST

1. Пороховський Василь – Балтрунас Ольга м. Львів
2. Шаф Сергій – Шаф Ольга м. Дніпро
3. Кокодиняк Андрій – Хомяк Оксана м. Львів

Професіонали Чемпіонат України, LA

1. Підченко Віталій – Парфьонова Катерина м. Київ

Професіонали Чемпіонат України, ST

1. Турків Андрій – Явдошик Алла Ukraine
2. Полуситок Руслан – Масло Наталя м. Львів

Дорослі Чемпіонат України, LA

1. Лятов Володимир – Мишко Вероніка м. Ужгород
2. Гербей Роман – Лук’яненко Оксана м. Южноукраїнськ
3. Іоргов Олександр – Мітєва Марина м. Одеса

Дорослі Чемпіонат України, ST

1. Лятов Володимир – Мишко Вероніка  м. Ужгород
2. Редзюк Роман – Басюк Єлизавета м. Київ
3. Мазур Олександр – Уткіна Катерина м. Київ

Дорослі Чемпіонат України, 10 dances

1. Лятов Володимир – Мишко Вероніка м. Ужгород
2. Нікітченко Андрій – Приходько Злата м. Дніпро
3. Натрасенюк Віктор – Преап Даніелла м. Київ

Молодь Чемпіонат України, LA

1. Запольский Владислав – Чорненькая Анастасія м. Київ
2. Советченко Ярослав – Семененко Александра м.Київ
3. Степанський Владислав – Будинкевич Ірина м. Львів

Молодь Чемпіонат України, ST

1. Дяченко Евгеній – Грабіліна Валерія м. Одеса
2. Горячок Максим – Гевал Інна м. Хмельницький
3. Запольский Владислав – Чорненькая Анастасія м. Київ

Молодь Чемпіонат України, 10 dances

1. Запольский Владислав – Чорненькая Анастасія м. Київ
2. Горячок Максим  - Гевал Інна м. Хмельницький
3. Пекунов Акім – Савіна Дар’я м. Дніпро

Юніори 2 Чемпіонат України, LA

1. Шевченко Олексій – Грінченко Єлизавета м. Київ
2. Цихановський Владислав – Зіль Софія м. Харків
3. Чупрінін Володимир – Саруханян Карина м. Одеса

Юніори 2 Чемпіонат України, ST

1. Цихановський Владислав – Зіль Софія м. Харків
2. Філіпчук Іван – Ганська Евеліна м. Хмельницький
3. Шевченко Олексій – Грінченко Єлизавета м. Київ

Юніори 2 Чемпіонат України, 10 dances

1. Цихановський Владислав – Зіль Софія м. Харків
2. Шевченко Олексій – Грінченко Єлизавета м. Київ
3. Філіпчук Іван – Ганська Евеліна м. Хмельницький

Юніори 1 Чемпіонат України, LA

1. Пранничук Максим – Кушнір Олександра м.Чернівці
2. Рідний Ростислав – Засенко Злата м. Полтава
3. Глєбов Родіон – Яшта Олександра м. Київ

Юніори 1 Чемпіонат України, ST

1. Бойко Денис – Нонко Олександра м. Київ
2. Савченко Максим – Онуфрей Дарина м. Київ
3. Федяй Артем – Зеленська Дарина м. Київ

Юніори 1 Чемпіонат України, 10 dances

1. Бойко Денис – Нонко Олександра м. Київ
2. Федяй Артем – Зеленська Дарина м. Київ
3. Савченко Максим – Онуфрей Дарина м. Київ

Ювенали 2 Чемпіонат України, LA

1. Колчинцев Володимир – Андреєва Надія м. Коростень
2. Якубенко Даніїл – Хвостова Софія м. Київ
3. Корнілов Олександр – Спінул Єва м. Кіровоград

Ювенали 2 Чемпіонат України, ST

1. Панасенко Артем – Ясеновська Дар’я м. Київ
2. Дікенштейн Костянтин – Козак Дар’я м. Одеса
3. Ковальчук Юрій – Дмитришин Софія м. Самбір

Ювенали 2 Чемпіонат України, 8 dances

1. Панасенко Артем – Ясеновська Дар’я м. Київ
2. Колчинцев Володимир – Андреєва Надія м. Коростень
3. Дікенштейн Костянтин – Козак Дар’я м. Одеса

Ювенали 1 Чемпіонат України, LA

1. Самохін Даниїл – Кийко Поліна м. Харків
2. Юров Нікіта – Галітовська Анастасія м. Одеса
3. Рогоза Вадим – Бардон Алина м. Дніпро

Ювенали 1 Чемпіонат України, ST

1. Самохін Даниїл – Кийко Поліна м. Харків
2. Грущак Владислав – Сітайло Ангеліна м. Житомир
3. Рогоза Вадим – Бардон Алина м. Дніпро

Ювенали 1 Чемпіонат України, 8 dances

1. Самохін Даниїл – Кийко Поліна м. Харків
2. Рогоза Вадим – Бардон Алина м. Дніпро
3. Юров Нікіта – Галітовська Анастасія м. Одеса

Protocols_ЧУ2016

 

Залишити коментар:

Вам потрібно авторизуватись, щоб залишити коментар.

audsf.com.ua © 2016–2017. Всеукраїнська Федерація Танцювального Спорту. Member WDSF